7 відгуків
Днепропетровский Дэнас-центр нейропептидной терапии т. +38 050 262 37 87
+380 (97) 391-26-16
+380 (50) 262-37-87

Ефект апаратів Денс-терапії

Ефект апаратів Денс-терапії
АНАЛГЕТИЧНИЙ (ПРОТИБОЛЬОВИЙ) ЕФЕКТ
Багато захворювання супроводжуються больовим синдромом. Біль — це крик Вашого організму про допомогу. Прагнення якомога швидше зняти біль — перше бажання хворого або постраждалого, і апарат задовольняє його в повній мірі. Знеболюючий ефект проявляється раніше за інших, тому зняття болю є для пацієнта першим і приголомшливий по своїй ефективності результатом роботи приладу. У зв'язку з цим застосування апарату показано при болях будь-якого походження (травми, захворювання, запальні процеси). Механізм ліквідації болю складний і досить повно описується в спеціальній літературі. Один з його елементів — вироблення в організмі людини спеціальних речовин (ендорфінів і ін ). В результаті роботи приладом ДЕНАС вироблення їх в організмі збільшується, і хворі навіть із злоякісними новоутвореннями поступово відмовляються від прийому наркотичних лікарських препаратів.
СУДИННИЙ ЕФЕКТ
Найчастіше порушення регуляції просвіту судин проявляється їх спазмом. Апарат відновлює регуляторну здатність вегетативної нервової системи, що призводить до розширення спазмованих судин: посилюються артеріальний приплив, венозний відтік і лімфообіг. В результаті покращується кровообіг, відкриваються запасні кровоносні судини для ділянок тіла або органів з недостатнім кровообігом. Стабільне розширення просвіту судин сприяє росту нових дрібних кровоносних судин (колатералі), що дуже важливо для ділянок тіла і органів, де раніше відбулася закупорка кровоносних судин або утворився рубець. Завдяки ефекту зняття судинного спазму та його наслідків, застосування апарату показано при таких грізних захворювань, як інфаркт міокарда, порушення мозкового кровообігу, облітеруючий ендартеріїт, хвороба Рейно. Застосування апарату показано при таких хронічних захворювань, як ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіпертонічна хвороба, варикозне розширення вен, тромбофлебіт, а також при всіх захворюваннях, первинно не пов'язаних з судинною системою, але при яких страждають судини вдруге (ускладнення), і це погіршує перебіг основного захворювання (ангіопатія при цукровому діабеті, поліневрити, паралічі, захворювання суглобів і т. д. ). Ефект поліпшення кровотоку в термінальному судинному руслі дозволяє з великим успіхом використовувати апарат при набряках (в тому числі алергічних), ударах, крововиливах в м'які тканини (синці, синці) для їх швидкої ліквідації.
ЕФЕКТ РОЗСЛАБЛЕННЯ ГЛАДКОЇ І СКЕЛЕТНОЇ МУСКУЛАТУРИ
З допомогою апарату спазм знімається не тільки з м'язів кровоносних судин, але і з м'язів гладком'язових органів (наприклад, стравохід, шлунок, жовчний міхур, кишечник, матку, сечоводи, сечовий міхур тощо ), а також зі скелетних м'язів. Тому апарат з успіхом використовується при спазмах гладком'язових органів, при захворюваннях скелетних м'язів, порушення постави, сколіоз, остеохондроз.
ПРОТИНАБРЯКОВИЙ ЕФЕКТ
Забезпечується судинним ефектом дії апарату, а саме: збільшенням діаметра венул, посиленням венозного відтоку і лімфовідтоку. Завдяки цьому ефекту апарат використовується при набряках на кінцівках, пов'язаних із захворюваннями вен, серцевою патологією, порушеннями лімфообігу, хворобами сечовивідної системи, укусами комах та ін. Позитивний результат може з'явитися через 5-10 хвилин від початку сеансу.
ПРОТИЗАПАЛЬНИЙ ЕФЕКТ
В результаті роботи апаратом регуляторна система мобілізує захисні сили організму на боротьбу з вірусами, бактеріями та іншими збудниками, що викликали запалення без загальних симптомів інтоксикації або з ними. Цьому сприяє поліпшення кровообігу у вогнищі запалення, за рахунок чого різко збільшується кількість необхідних там клітинних елементів крові, які здійснюють фагоцитоз (пожирання спеціальними клітинами збудників інфекції). Посилення венозного відтоку від вогнища запалення призводить до скорішого «вимивання» з міжклітинного простору і клітин уражених тканин отрут (токсинів), які виділяються вірусами і бактеріями, отруюючи хворого, тому досягається швидке їх виведення з організму. Одночасно стимулюючий імпульс апарату призводить до активізації клітинної та гуморальної ланки імунітету, ніж досягається більш швидке, порівняно із звичайною, елімінація (ліквідація і видалення з організму) причини запалення. Такий механізм дії апарату або блокує запальний процес на ранній стадії розвитку (якщо апарат застосований відразу після появи перших симптомів запалення), або прискорює всі стадії запального процесу (приблизно у 2-3 рази). Завдяки такій дії апарат успішно використовується як при місцевих запальних процесів (фурункули, карбункули, гидроаденит, нагноєні рани та інші), так і при різних інфекційних захворюваннях (гострі респіраторні інфекції, грип, ангіни, запальні захворювання бронхів, легень, серця, сечостатевої системи, вірусні гепатити та інші).
ЖАРОЗНИЖУЮЧИЙ ЕФЕКТ
Апарат ефективно використовується для зниження високої температури тіла при будь-яких захворюваннях. При цьому динаміка зниження високої температури тіла вигідно відрізняється від динаміки при медикаментозному посібнику, так як температура плавно знижується, і організм, особливо його серцево-судинна система, встигає пристосуватися (адаптуватися) до нових умов. При медикаментозному зниження температура може різко впасти (критично), що супроводжується сильною слабкістю, рясним потом, а в ряді випадків і втратою свідомості.
ПРОТИАЛЕРГІЧНИЙ ЕФЕКТ
В результаті роботи апаратом в організмі активізується продукція спеціальних клітин і біохімічних речовин, що знижують підвищену чутливість організму хворого до харчових продуктів та інших алергенів. Це дозволяє успішно застосовувати його при будь-яких алергічних захворюваннях. ІМУНОМОДУЛЮЮЧИЙ ЕФЕКТ Застосування ДЭНАСа показане при будь-якому зниженні захисних сил організму (порушення неспецифічної ланки, а також при гуморальному та клітинному імунодефіцитах): у часто і тривало хворіючих дітей, при затяжних бронхітах і пневмоніях, тривалих проносах, рецидивуючих і хронічних глистових-паразитарних захворювань, важко піддаються лікуванню інфекціях репродуктивної (статевої) системи та інших.
ЕФЕКТ НОРМАЛІЗАЦІЇ ОБМІНУ РЕЧОВИН
Під впливом роботи апарату відбувається нормалізація жирового, вуглеводного, білкового і мінерального обміну речовин. Тому використання апарату у вигляді моно— або комплексної терапії показане при захворюваннях, пов'язаних з порушенням обміну речовин, наприклад, при ожирінні, атеросклерозі, подагрі, захворюваннях суглобів та інших.
ЕФЕКТ НОРМАЛІЗАЦІЇ ГОРМОНАЛЬНОГО СТАТУСУ
За допомогою роботи апаратом вдається досягти нормалізації роботи залоз внутрішньої секреції. Тому апарат показаний для використання в ендокринологічної практиці, наприклад, при захворюваннях щитовидної залози, цукровому діабеті, вторинному безплідді та інших гінекологічних гормональних дисфункціях.
КРОВОСПИННИЙ І ТРОФІЧНИЙ (ТКАНЕЗАЖИВЛЯЮЩИЙ) ЕФЕКТИ
Цей ефект дозволяє використовувати апарат в якості швидкої долікарської і першої лікарської допомоги при травмах і кровотечах, якщо останні не потребують накладання джгута, а також для лікування свіжих ран, що довго не гояться, трофічних виразок м'яких тканин будь-якої природи, ерозій і виразок шлунка, дванадцятипалої, тонкої і товстої кишки.
ЕФЕКТ РУЙНУВАННЯ КАМЕНІВ У ЖОВЧНИХ ШЛЯХАХ ТА НИРКАХ
Робота апаратом призводить до відновлення саморегуляторных процесів в організмі (віддалений ефект), відновлюється нормальний біохімічний склад жовчі та сечі і їх антилитогенность, тому апарат з успіхом застосовують при жовчнокам'яній і сечокам'яній хворобах.
КОСМЕТИЧНИЙ ЕФЕКТ
Апарат нормалізує гормональний статус, покращує гемодинаміку і трофіку шкіри та її дериватів, що дозволяє здійснювати корекцію проблемних місць і проводити профілактику старіння шкіри.
РЕАНІМАЦІЙНИЙ ЕФЕКТ
Апарат з успіхом використовується при втраті свідомості, непритомності, шоку, гострому порушенні мозкового кровообігу, нападі бронхіальної астми, гіпертонічному кризі, алкогольному і наркотичному отруєнні та інших невідкладних станах в порядку долікарської та першої лікарської допомоги.
АНТИСТРЕСОВИЙ (ОБЩЕРЕГУЛИРУЮЩИЙ) ЕФЕКТ
Применение аппарата показано при симптомах астении, усталости, общей раздражительности, нарушении формулы сна; при неправильном питании; потреблении экологически загрязненных продуктов, воды, воздуха; физическом, умственном или психическом переутомлении; действии интенсивных электромагнитных и других геофизических и геохимических полей (как природных, так и техногенных), радиационном излучении; конфликтных ситуациях в семье и социальном коллективе; при возникновении сложных жизненных коллизий; в период выздоровления от любых инфекционных и неинфекционных заболеваний; при надмірному вживанні алкоголю, лікарських препаратів, токсичних наркотикоподобных речовин; після хірургічних операцій у онкологічних хворих. Керівництво по практичному використанню апарату «Денас»

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner